Cariere

Alatura-te echipei noastre!

Prin Telekom Banking dorim sa oferim un nou stil de banking: usor, rapid si prietenos!

Noi, la Alior Bank, cei care facem posibila oferta Telekom Banking, suntem o echipa tanara, entuziasta si ambitioasa, aflata la inceput de drum in acest proiect, care continua sa creasca de la o zi la alta. De aceea, cautam in permanenta oameni cu care sa impartasim aceleasi valori.

Iti doresti sa vii alaturi de noi? Atunci nu mai sta pe ganduri. Verifica pozitiile vacante si trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail recrutare@telekombanking.ro.

Te rugam sa ai in vedere faptul ca Alior Bank S.A. Varsovia - Sucursala Bucuresti prelucreaza datele cu caracter personal in temeiul demersurilor necesare inainte de incheierea unui eventual contract de munca . Pentru mai multe detalii consulta informarea privind prelucrarea datelor cu caracter personal aici.

Te asteptam la Alior Bank sa construim impreuna un altfel de banking!

Ofiter Bancar - Bucuresti

Vrei sa incepi o cariera in domeniul bancar si sa faci parte dintr-un proiect unic pe piata din Romania?
Ai bune abilitati de comunicare si iti place sa interactionezi cu clientii?
Iti plac provocarile si vrei mereu sa fii in competitie cu tine si cu obiectivele tale?
Daca raspunsurile tale sunt DA, te asteptam in echipa noastra!

Alior Bank este o companie financiar bancara proaspat lansata in Romania, ce se extinde la nivel national printr-un concept denumit Telekom Banking si se bazeaza pe utilizarea ultimelor tehnologii de digital banking.

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci:

  • Sa promovezi,in punctele de lucru, produsele si serviciile bancii destinate persoanelor fizice ;
  • Sa tii pasul cu obiectivele de vanzari si sa te afirmi mereu cu realizarile tale;
  • Sa inregistrezi si sa actualizezi informatiile primite de la clienti;
  • Sa promovezi platformele digitale - Internet Banking, Mobile Banking, Schimb Valutar Online.

Cerinte:

  • Student sau absolvent de studii superioare (de preferat studii finalizate)
  • Minim 1 ani vechime in vanzari/ banking
  • Disponibilitate /Flexibilitate/Munca de teren
  • Dorinta de afirmare
  • Responsabilitate
  • Proacivitatea
  • Determinarea
  • Orientare catre client

Ce iti oferim:

  • Oportunitati de dezvoltare si avansare in cadrul grupului Alior Bank, in concordanta cu performantele profesionale;
  • Salariu fix + tichete de masa + bonus in functie de performanta;
  • Program de 8 ore in ture;
  • Asigurare medicala la o clinica privata;
  • Mediu de lucru placut.

Aplica la adresa de e-mail recrutare@telekombanking.ro sau la adresa de mail Cristina.bidae@telekombanking.ro !